Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sprzeda obiekt dealerski wraz z serwisem samochodowym położony w Łomiankach przy ul. Kolejowej 132 przy trasie wylotowej nr 7 z Warszawy do Gdańska, o bardzo dużym natężeniu ruchu. Obiekt został wybudowany w 1999 roku, następnie zmodernizowany i rozbudowany w 2012. Wykonany i wykończony z najlepszej jakości materiałów.

Nieruchomość stanowi ogrodzona działka o powierzchni 2.341 m2 na której znajduje się obiekt o powierzchni użytkowej 1.394,90 m2, w skład którego wchodzi :
-reprezentacyjny salon sprzedaży wraz z recepcją-321 m2
-hala serwisowa o powierzchni 408 m2, w pełni wyposażona w 9 stanowisk naprawczych, w tym w 6 profesjonalnych podnośników, instalację sprężonego powietrza, odciąg spalin, elektrycznie sterowane bramy wjazdowe wysokości 4,20 m
-myjnia -40m2
-recepcja serwisu -69m2
-magazyn części -137m2
-kącik kawowy wraz z poczekalnią-30m2
-zaplecze socjalne -80m2
-powierzchnia biurowa-200m2

Obiekt posiada : ogrzewanie gazowe, wodne ogrzewanie podłogowe w salonie, instalację elektryczną i informatyczną, instalację telefonii IP, klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz wszelkiego rodzaju profesjonalne wyposażenie potrzebne do funkcjonowania salonu sprzedaży samochodów, serwisu naprawczego myjni oraz biura.

Dla klientów przeznaczonych jest ok. 30 miejsc parkingowych

DODATKOWO:

– możliwość wynajęcia 3 sąsiadujących działek o powierzchni około 500 m2 każda.

– pawilon wydawania samochodów z częścią biurową klientów  instytucjonalnych -100 m2-OPCJONALNIE-gdyż posadowiony jest na dzierżawionym gruncie (należałoby podpisać nową umowę dzierżawy działki o powierzchni 520m2 na której posadowiony jest pawilon)
Możliwe jest także dobudowanie lakierni.

Zdjęcia


Proponowana cena to 8.499.000,- zł. Cena ta jest ceną do negocjacji. Zapraszamy potencjalnych inwestorów do kontaktu

poprzez e-mail pod adresem: oferta (at) bielak.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości


Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).